Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Ç'ka Ka Te Re (Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Alban Furtuna

Këngë e albumit:

"Lemza"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Ti më njeh ma mirë se çdo njeri tjetër
Ti e di se ende mu’ m’dhemb plaga e vjetër
Ti e di se ende n’jetën time je
Dhe prapë po ke zemër me m’pyt çka ka t’re

Ref.
Çka ka t’re, çka ka t’re?
E çka ka me pasë kur ti me mu s’je
Çka ka t’re kurrë mos py’t
Kur ende në zemër është emri yt

Kur vetmia e jetës ty zemër t’mërzitë
Mos harro se ende dikush është tuj t’pritë
Kur qetësinë e shpirtit nuk e gjen askund
Mos harro se derën e ke çelë te unë

Ref.
Çka ka t’re, çka ka t’re?
E çka ka me pasë kur ti me mu s’je
Çka ka t’re kurrë mos py’t
Kur ende në zemër është emri yt


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet