Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Me Havera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Havera".
3. Video është e këngës "Me Havera", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Me Havera  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Alban Furtuna

Këngë e albumit:

"Sinani"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2017

2017-12-01T17:00:00+00:00Nese je, nese je pro me kall
N’zonen ton,
n'zonen ton duhesh me ardh
Kaçurrele, kaçurrele t'kam ne cak
Je si zemer, afrohu ti pak ma ngat

[REF 2x:]
Me havera me havera
Kallet atmosfera
Me havera me havera
Flak ka atmosfera

Hajde hyn hajde hyn ne zonen ton
Jena bashk jena bashk shoqria jon
Kaçurrele kaçurrele t'kam ne cak
Je si zemer afrohu ti pak ma ngat

[REF 4x:]
Me havera me havera
Kallet atmosfera
Me havera me havera
Flak ka atmosfera

Muzika: Nurteel
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Alban Furtuna

Ky tekst u dërgua nga qitititititititititi1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë