Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Jemi Nda

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi Nda".
3. Video është e këngës "Jemi Nda", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Jemi Nda  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Miti Geci

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"Sinani & Xeni 2020"

Komente

Asnjë Koment

30/06/2020

2020-06-30T13:00:17+00:00Jemi nda
Jemi nda
Asnjiherë ne dy s'kemi me u pa
Krejt po thojn banu i fort, maju burrë
E ka pas dashni e s'muj me harru kurrë

Nëpër neja dali, luj
Krejtve pijet ju paguj
E me zor kërkoj shoqni
Se pa ty në shpi
Unë vet nuk rri
Nëpër neja dali, luj
Krejtve pijet ju paguj
Shokt e mi, un nuk po muj
Mos më thoni kurrë "maju burrë"

Jemi nda
Jemi nda
Me jetu ma vullnet nuk ka
Shkoj çdo dit, krejt po thojn ka me t'kalu
E kam dasht me zemër e s'muj me u shërru

Nëpër neja dali, luj
Krejtve pijet ju paguj
E me zor kërkoj shoqni
Se pa ty në shpi
Unë vet nuk rri
Nëpër neja dali, luj
Krejtve pijet ju paguj
Shokt e mi, un nuk po muj
Mos më thoni kurrë "maju burrë"
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Kartolina (2)

7
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet