Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skerdi & Buta - UZI

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "UZI".
3. Video është e këngës "UZI", por nuk këndohet nga Skerdi & Buta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skerdi & Buta - UZI  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Teksti:

Buta

Muzika & Teksti:

Skerdi

Produksioni:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Buta

15/06/2019

2019-06-15T14:57:48+00:00[Ref.Skerdi]
Pina Xhamajka yeaah

Pina xhamajka me kile
Kristalin e maj nen sendile
Ruju ti mos bon hile
Se vina me
Uzi,uzi,uzi,uzi,uzi,uzi
Se vijna me
Uzi,uzi,uzi,uzi,uzi,uzi

[Buta]

Pare pa la tu shperla,kurr sjom nal
Tash jam tu derdh si n'formula shampanj
5 her n dit per ferrari tu fal
Po deri te boj qeti benzi pi graj
Un po ha biftek dhipi jem po ha sallat
O tu majt diet ajo nuk po do mu trrash
Mka kushtu me vesh e mka kushtu me math
Po kur jena n'shpi gjith tri desh edhe dath
Spe kuptoj,ajo fol me theks (se kuptoj)
M'lexon horoskop se kuptoj (se kuptoj)
Po qe pe trradhtoj
E kuptoj, ekuptoj,e kuptoj
Po kta spi kuptoj qe urrejn,UZI i lir o me ble
Smunesh per se dyti me le (jojo)
Keshtu qe kujdes kur ti leh

[Ref. Skerdi]

Pina xhamajka me kile
Kristalin e majna n'sendile
Ruju ti mos bon hile
Se vina me
Uzi,uzi,uzi,uzi,uzi,uzi
Se vijna me
Uzi,uzi,uzi,uzi,uzi,uzi

[Skerdi]
Po kerrcet,po kerrcet,po kerrcet
Hala hala hala malli po kerrcet
Nuk pi vet nuk pi vet nuk pi vet
Vec me dhipa ne krevet ne krevet (yeah)
I bona vet nuk mi fale
Nese nuk t'foli mo me mir shoki lene fare
Leje mos na boj hajgare
Se kam shok rreth meje t mysin me pare
Ti largohu prej meje
Ti largohu ti largohu prej meje
Se maj sene pa leje
Mos m'fol se kapet rradh teje
E kena rrit se e kena pru
Si n'xhamajk na jena ktu
Nese don me pi me mu
Zemer n mgjes ti ke me shku
Aj aj ajaja
Aj aj ajaja
Gjithmon kam me pi
Se ajo nuk m len kurr n’vetmi

[Ref. Skerdi]
Pina xhamajka me kile
Kristalin e majna n'sendile
Ruju ti mos bon hile
Se vina me
Uzi,uzi,uzi,uzi,uzi,uzi
Se vijna me
Uzi,uzi,uzi,uzi,uzi,uzi


Ky tekst u dërgua nga EraldKartolina (4)

13
11
12
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet