Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skerdi & Samanta - NKN

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "NKN".
3. Video është e këngës "NKN", por nuk këndohet nga Skerdi & Samanta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skerdi & Samanta - NKN  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Muzika & Teksti:

Skerdi

Video Produksioni:

MAX Production

Teksti & Produksioni:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Samanta Karavella

07/07/2020

2020-07-07T17:00:12+00:00Të dy - Refreni:
Nuk ka mo ndjenja ty me t'pa
Zëmrën e shpirtin ti ma lodhe
Na dy rrugt i kena t'nda
Bone mirë që u largove
2x

Skerdi:
Mu m'ka dek shpirti nga kujtimet
U vra, ty t'du hala
Kam ni që pyet për jetën time
Eja zemër du, a ka

Samanta:
Nëse koha i kalon
Për ty çdo ditë dashni unë kom
Sado larg që ike ti
Je pendu, je pendu, e di

Sikur t'kishe kërku falje
Sikur t'kishe bo ma shum për ne
Për ty lype veç rrugdalje, aj,
yeah yeah, yeah yeah yeah

Të dy - Refreni:
Nuk ka mo ndjenja ty me t'pa
Zëmrën e shpirtin ti ma lodhe
Na dy rrugt i kena t'nda
Bone mirë që u largove
2x

Samanta:
Hej, ti bone mirë që u largove
Hej, bone mirë që u largove

Të dy:
Ti ma bone, ti ma bone
E tash ku je, ku je, ku je
Unë n'rrugën time, ti n'rrugën tëne
S'e kishim fat, na dy me nejt
2x

Të dy - Refreni:
Nuk ka mo ndjenja ty me t'pa
Zemrën e shpirtin ti ma lodhe
Na dy rrugt i kena t'nda
Bone mirë që u largove
2x


Ky tekst u dërgua nga Meli   Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet