Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skerdi & Gent Fatali - Melodia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Melodia".
3. Video është e këngës "Melodia", por nuk këndohet nga Skerdi & Gent Fatali.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skerdi & Gent Fatali - Melodia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Muzika & Teksti:

Gent Fatali

Muzika & Teksti:

Skerdi

Video Produksioni:

MAX Production

Produksioni:

Alandy

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Gent Fatali

08/08/2020

2020-08-08T17:00:01+00:00Skerdi:
Ej, ja ja ja ja ja
Mmm

Ajo don me kcy, me këngt e mia
Melo, melodia
T'lutem mos ik, hajde rri me mu
Melo, melodia
Ajo s'vjen për mu as për ty, veç me kcy
Melo, melodia
Emrin nuk ia di, ama kam me thirr
Melo, melodia
2x

Genti:
Melo, melodi
Melo, melo, melo, melodi
Mos mi hyp nervat ma mirë u kon përmi
Veç na dy sa herë lypa dali un me list
Me gjithçka prit natën me pi e ditën mu rrezit
Një:
Veshe fustanin ma t'mirë që ki
Dy:
Lypi tokin se posht jam tu prit
Tre:
Ça bojna un me ty veç na e dim
Sa mirë duket bo mi knaqi syt

Skerdi:
Veç un e di, e di, e di
Kur trupi jot kërkon dashni
Ajo don me kcy, me këngt e mia
Melo, melodia
T'lutem mos ik, hajde rri me mu
Melo, melodia
Ajo s'vjen për mu as për ty, veç me kcy
Melo, melodia
Emrin nuk ia di, ama kam me thirr
Melo, melodia
2x

Genti:
Tash u ngrit temperatura, ura, ura
Po m'pëlqen era, nji babe, e dua
Shpejt, tu vozit kthesat e tua
Cili shok i jemi pi pëlqen shoqeve t'tua?
Sot po nina fire
Jom i vesht tu mu ndafsh
Nuk ma nin për sen, për çdo sen e kam rrafsh
Hajde i bojm kejt senet që thujm në WhatsApp
Ma mirë mos që të hupim që t'rras

Ajo don me kcy, me këngt e mia
Melo, melodia
T'lutem mos ik, hajde rri me mu
Melo, melodia
Ajo s'vjen për mu as për ty, veç me kcy
Melo, melodia
Emrin nuk ia di, ama kam me thirr
Melo, melodia
Veç un e di, e di, e di
Kur trupi jot kërkon dashni
Ajo don me kcy, me këngt e mia
Melo, melodia
T'lutem mos ik, hajde rri me mu
Melo, melodia
Ajo s'vjen për mu as për ty, veç me kcy
Melo, melodia
Emrin nuk ia di, ama kam me thirr
Melo, melodia

Genti:
Njerë ia sjelli un, manej ia sjell pija
Manej ia sjell pija
Du me ta shti unazën n'gisht
E me t'çu te shpija
E me t'çu te shpija


Ky tekst u dërgua nga  Albafi2315

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet