Më mbaj mend (për 1 muaj)

Solo - Tona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10

Yo SOLO mmm aaah

Ja kom dhon tona tona tona bashk i bojna tona
e vogel eshte bota bota bota per ty ca nuk bona 2x

Ajo zemer m'perket mu nuk jam ni najher ma i lumtur
Tek ti skam dyshu kurr diten ma ke bo me t'bukur

Back to back me ty ti mi thu gjonat n'sy ti mu ma do t'miren dhe kurr tjera sdu me pa me sy
Ma bon hej baby kush tka lon ty vet ti e din qe nuk tlo vetem jom betu deri n'kiamet
God blessed me ty kur t'kam taku menova nuk t'lash pershtypje po ti krejt u tranove
Ty tkam drrit pa ty nuk shikoj a thu mke bo magji qe mas teje i kom lon krejt

I coj do gota se i kom do dosta bohet fjal per ty dije se vetem krenohna po oret e vona ne momentet tona mvjen mflet ke veshi po mthot hajde bojna

Ja kom dhon tona tona tona bashk i bojna tona
E vogel eshte bota bota bota per ty ca nuk bona 2x

E noshta najher gaboj, eshte faji im un prap e maj e thom bona gabim se
smunem smunem me t'merzit, bukuri e rrall qe se sheh cdo dit (like)

Mmmm bashk i bojna tona levizjet e trrupit si me kon pocahontas moj goce
si ti nuk o asnjona,per ty m'rreh zemra trregom sa t'rreh e jotja

Mmmm bashk i bojna tona levizjet e trrupit si me kon rihanna
per ty m'rreh zemra trregom sa t'rreh e jotja

Ja kom dhon tona tona tona bashk i bojna tona
E vogel eshte bota bota bota per ty ca nuk bona 2x
Solo
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/08/2022
Teksti: Solo
Orkestrimi: Dj A-Boom & Arlenn
Video Produksioni: Cinematic Albania
Produksioni: Dj A-Boom & Arlenn
Produksioni: Aboom X Arlenn
Orkestrimi: Aboom X Arlenn
Teksti: Solo
Video Produksioni: Cinematic Albania
Directed: Fatlum NergutiSolo - Tona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tona".
3. Video është e këngës "Tona", por nuk këndohet nga Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Solo:


Komente 0