Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Larg Nates  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Teksti:

Kastro Zizo

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Këngë e albumit:

"E Vogëla"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Larg Nates" kënduar nga Soni Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Soni Malaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet