Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Versioni Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Te dy e kishim zemren plot
E kemi akoma ndoshta dhe sot
Pa njeri-tjetrin
Kush eshte me i fort
Isha mesuar une me ty keq
Dhe nuk kerkova me mire te gjej
Ma bere ti, fajin e mbaj vet

Sa njesoj ishim te dy ne dashuri
Je versioni me i keq i imi si njeri
S'te ndryshova dot dhe pse per ty une dhash gjithçka
Ma di shpirti sa kam hequr
Pengu im i madh

Se di a do i'a dal nese te shoh
Do me rikthesh ne te njejten kohe
Perballe te dy
Flasim ne me sy
Perballe te dy
Flasim ne me sy

Sa njesoj ishim te dy ne dashuri
Je versioni me i keq i imi si njeri
S'te ndryshova dot dhe pse per ty une dhash gjithçka
Ma di shpirti sa kam hequr
Pengu im i madh


Ky tekst u dërgua nga KristinaSoni Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Bruno
Teksti: Flori Mumajesi
Produksioni: Threedots


Soni Malaj - Versioni Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Versioni Im".
3. Video është e këngës "Versioni Im", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

25
20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0