TEKSTESHQIP

Soni Malaj
Pak Si...
Lyrics
(Feat. Bennito)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pak Si..." kënduar nga Soni Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 27 Gusht 2021, Soni Malaj publikon videoklipin "Pak Si...", në bashkëpunim me Benniton. Muzika e këngës u punua nga Big Deal Records. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.