Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Stine - Te Rrim Larg  (Feat. Olgera Lleshaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  65

Komente

4 🔥

13/12/2013

2013-12-13T15:53:12+00:00

Featuring

Olgera Lleshaj

Video Produksioni:

Gold Productions
asgje nuk eshte me si me pare
ne te dy si te ishim te ndare
oret edhe ditet po kalojne
si te ma kujtosh asgje se ndryshon
ti per gabimet e tua je e vetedijshme
edhe lidhja jone eshte bere pak e merzitshme
une i pranoj te miat se skam rruge tjeter
thjesht nuk dua ti kthehem historise se vjeter
ref X2
dhe pse larg eshte me mire te rrime larg
ose te ndare si shoke apo me shume te rrime larg

une e di se e ke te veshtire
po do ta kuptosh se neser do jete me mire
asgje me shume vecse obsesion
e komlikuar di ish nese vazhdon

ti per gabimet e tua je i vetedijshem
edhe lidhja jone eshte bere e merzitshme
une i pranoj te miat se skam rruge tjeter
thjesht nuk dua ti kthehem historise se vjeter
ref X2


Ky tekst u dërgua nga  enni72
Më Shumë Këngë Nga Stine:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet