A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Stresi - Na Dominojm  (Feat. White Devil, Lugatti & Albboy)


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/10/2016

2016-10-26T10:28:08

Featuring

Albboy

Featuring

White Devil

Featuring

Lugatti


hahhaha...ej jo mamafucker..ktu jan Albboy, White devil, Lugati, Stressi...

Stressi: Sa her qe kthena nskena po shohim repera.ktu nrrethin ton jo ska vend per amatera, ti lun me mu po me mu si ki ato shanca, ruju o mamafuckers rrini larg mbani distanca, kush po lyp sherr se po du me ja qi at non, ca bo me thon thon jo mos kujto se sdu me nxon, a e din ti mor pidh none se un jam ma pidhi i nones, ti mos u kap se tropojant jan te paret e ksaj zones...

Lugati: MOs ma kritiko vepren un skendoj per lule dele, mesazh per cdo kunder qe i ha bytha karamele.
E rrudhe ballin pickellonj kur me degjon
bon vetllat shal kurve po prap bolet mi kafshon. a po e kupton un sjam me aktor skene, jam perjetuesi rrugac me probleme, eshte stili i lugatit, stil Likanjari gjaku im i paster besnik bij shqiptari.

Reff (stressi) 2x: Sa her qe vijm nket loj ne dominojm, po plasin mutat tu fol po prap smun tna rrxojn, a kini a nuk kini ne sdum me ja dit, sa her qe vijm pijm e bojm nga nje hit...

Albboy: Big boys butuesi vijna vet me MC, stjap rendsi kur se ki motherfuckers sdu tja di, kqyre vepren ku e ki 4 vet nbashkpunim, po ndryshojm si perher tana anet ka po shkelim....................... sikur dje edhe sot, un vij i mushur plot, lodhesh kot per ca menoni, je deshtak po e din ton, fjala jeme gjun......peshon rend fjala se jem gjak i bajram currit

White Devil: hej se jom gjak i bajram currit, po du me e bo ket loj pak me interesante, po dal prej stilit tem e po vij nstil tane, ca po don me thon, shkurt e shqip flas une dhe pse nuk e kupton, ktu jena nja, dy, tre tropojan, e kena dhe lushnjarin qe po vjen i veshun gjon.

Reff 2x

JEA MOTHERFUCKERS BRAM BRAM...YEAH STRESSI , WHITE DEVIL, LUGATTI, ALBBOY.....


Lyrics submited by Butuesi Tba 4ever   djwhite
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019