Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Nacut E Parkut (Feat. Lazy & Mali G Grand Thugz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Ej Stres A e din se kjo kong shkon per cunat e parkut...
Se un knoj gjithmon per cunat dhe gocat e parkut ... Jetoj ne park e jom put your hand's up .. Jetoj midis zhurmes gunz up ... Kam rrespekt per shokt e mi ata qe jan hala me mu deri diten e funit kudo qe jam gjithmon per kta kam me knu , se e jap jeten per kta shok nese mi shpall ti tparkut , ku ka me mir me u krenu me djemt e parkut , ata qe flasin xhelozojn karin ta kafshojn ecin e ta festojn ta marin vesht se cilen bojn , lagjen ton pa pik arsyje djeget huna ec drejt mos kqyr shtremt se ather tkapin plumat kto jan cunat qe ty thejn hunen kur bohen kur bohen ..... kto se din car jan kanunat ...

Se na e djegim barin rrim neper eskobarin per sgjall e djegim kalltarin e ndo ja fusim karin per ta qe nuk e din ne jena te part ta marrin vesht te tan kta doshar ..

Po vjen era kanabis kanabis ne lagjet tona ktu punohet vetem biz nacut jan naksion kan leviz telefonoj policis ..

Po vjen era kanabis kanabis ne lagjet tona ktu punohet vetem biz nacut jan naksion kan leviz telefonoj policis ..

Vijm ga nji lagje ku ka shum dallime jo me lagjen time nuk ka krahasime nacut gjithmon jan gati per gjithcka kush na ka inatin ne karin ne na ha
Nacut e parkut direkt ta mbyllin gojen poo i kundershtove ta lejn dhuraten gzhojen kjo o lagja ime ku ka vetem dhun mrena dy minutash nacut kishn pun

Kjo kong shkon per lagjet tona qe i kam ne zemer rrug bardhyl dhe ke parku me kto cuna kam ne zemer se flas per cunat e rruges flas per cuna me norma flas per cuna qe kan zemer mos i shty se tqihet nona kto jan cuna gengsta sherrin e bojn sikur loja kur flet po cflet per pjet me kto cuna tcahet goja kam dashni per shokt e mi qe ndodhen ne qeli i kam ktu ne zemer sikur vllezrit e mi ...

Po vjen era kanabis kanabis ne lagjet tona ktu punohet vetem biz nacut jan naksion kan leviz telefonoj policis

Po vjen era kanabis kanabis ne lagjet tona ktu punohet vetem biz nacut jan naksion kan leviz telefonoj policis

Po vjen era kanabis kanabis ne lagjet tona ktu punohet vetem biz nacut jan naksion kan leviz telefonoj policis

Po vjen era kanabis kanabis ne lagjet tona ktu punohet vetem biz nacut jan naksion kan leviz telefonoj policis
Stresi
Featuring: Lazy & Mali G Grand Thugz
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/07/2010


Stresi - Nacut E Parkut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nacut E Parkut".
3. Video është e këngës "Nacut E Parkut", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0