Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi, One T & Anestezion - Gang Shit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

[One T:]
Psycho
One T Ali Baba
Me Kasapa ElDorado
N ' Mahall Pazari Nates
Like a Gango
Folim shkurt si Kapo
Mun mu hek si Pako
Per 1 flet arrest
Dje u ktheva
Prej Monaco
Ky fakt O
Nuk jom mo njeri luksit
Bad Boy Bad Life
Na shihmi n'Dalje t' Kuksit
T' Hup Fama Paret Kerri
N' Sheher veç t'ze Sherri
Krejt qyteti Euro
Ktu ka Kapo Si Dinero

10 % Shefit t' Policis
T 'Policis
Nin Sirena
T' Policis t' Policis
Fenelina
T ' Policis t'Policis
10 % Policis Policis 2×

[REF. 2x Stresi:]
Edhe Gang Shit
Edhe krejt kan me pa
Qe jom Gang Shit
Çdo dit pa mshir
Edhe krejt kan me pa
Qe jom Gang Shit
Bizniss Classic
Edhe krejt kan me pa
Qe jom Gang Shit
Aaaaaaa Gang Shit

Ftyra t' papame
Direkt vin prej dogane
Prej Narko-Trafikantave
Boju t'fala Dajve
Me dorza Me Nofka
Jetojna si n'Bogota
Kta shok mu smi merr parja
Kta shok mu smi merr Droga
Gringo Naqetaaa
Ma Shqipe Naqeta
Pilota Transportera
63 me benza
Pare t' Nates
N' Casinot e Nevades
Gambino Bambino
Vim ju zhdukim dhe prej hartes
Gustava Gustava
Hekra t'zi Zaztava
T'fala stacionit
Me daj e me halla
Kta djem t Kufinit
M'kan dhan veç kordinata
Gangstera t' Rakit
rrin tu ndrru
Veç deklarata

[REF. 2x Stresi:]
Edhe Gang Shit
Edhe krejt kan me pa
Qe jom Gang Shit
Çdo dit pa mshir
Edhe krejt kan me pa
Qe jom Gang Shit
Bizniss Classic
Edhe krejt kan me pa
Qe jom Gang Shit
Aaaaaaa Gang Shit

[Anestezion:]
ES EL EKIPO
Tash Qipro Lokacioni
N'Dogan rrotacioni
Pergjohet telefoni
DINERO DINERO
Kta djem tu bo Euro
Hala tu e sill ekipen
Prej Spanje deri n' Peru
Kto rrug jan pa dalje
Kta djem vin prej Spanje
Punojn djemt e jugut
Prej maleve e n lajme
Tu thy kufina
Tu ble ndrrime t' Dajve
Me nofka pa nofka
Sna din as inicialet
Amigo Amigo
Me m'nejt afer Bingo
Jeta llotari
Corleone si Don Vito 2x

[REF. 2x Stresi:]
Edhe Gang Shit
Edhe krejt kan me pa
Qe jom Gang Shit
Çdo dit pa mshir
Edhe krejt kan me pa
Qe jom Gang Shit
Bizniss Classic
Edhe krejt kan me pa
Qe jom Gang Shit
Aaaaaaa Gang Shit
Stresi, One T & Anestezioni
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/12/2020
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Dualvox
Editor: Sener SahkoStresi, One T & Anestezion - Gang Shit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gang Shit".
3. Video është e këngës "Gang Shit", por nuk këndohet nga Stresi, One T & Anestezion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0