Official Video

Teuta Pango Zhapa - Pertej Detit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/01/2018

2018-01-30T21:15:22

Teksti:

Arben Duka

Muzika & Orkestrimi:

Vladimir KotaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pertej Detit" kënduar nga Teuta Pango Zhapa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Teuta Pango Zhapa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin