Më mbaj mend (për 1 muaj)

THREEX - Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  145

[Verse 1 : ERTA ]
Mirëmëngjes, buzëqesh për të jetuar,
Jemi njerëz të lirë
Mirëmëngjes, merre diellin ti në duar,
Jemi njerëz të mirë

(LAURA)
Hape zemrën tënde,
Më thuaj më jeto
(DEA)
Kape ditën tënde,
Hapin mos ndalo

[Chorus : THREEX] 2x
Dua unë vetëm dua, dua të të dua
Me ty të ëndërroj,
Askush s’do të vuaj, jo nuk do të vuaj
Nëse merr frymë ashtu siç zemra jote do

(LAURA)
Kemi fatin të gjithë diku të shkruar,
Dikush keq, dikush mirë
(ERTA)
S’kemi lindur njësoj por të ndryshuar,
Ka të keq dhe të mirë

(LAURA)
Hape zemrën tënde,
Më thuaj më jeto
(DEA)
Kape ditën tënde,
Hapin mos ndalo

[Chorus : THREEX]
Dua unë vetëm dua, dua të të dua
Me ty të ëndërroj
Askush sdo të vuaj,jo nuk do të vuaj
Nëse merr frymë ashtu siç zemra jote do

(ERTA)
Dua vetëm dua, dua të të dua
(LAURA)
Jeta shpejt mbaron nëse nuk e jeton
(DEA)
Kape ditën tënde dhe hapin mos ndalo

[Chorus : THREEX]
Dua unë vetëm dua, dua të të dua
Me ty të ëndërroj
Askush sdo të vuaj,jo nuk do të vuaj
Nëse merr frymë ashtu siç zemra jote do
THREEX
Publikimi: 11/08/2021
Muzika: Eneda Tarifa
Teksti: Rozana Radi & THREEX
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Shpëtim Saraçi
Mix & Master: Shpëtim Saraçi
Make Up & Hair: Eva StyleTHREEX - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga THREEX.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

34

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga THREEX:


Komente 0