Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tiri Gjoci - A Ma Thu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Hej,
Të të them një fjalë
A ka më vlerë?

Më trego,
A do doje t'prekja dhe një herë?

A e kujton,
Kur të prekja vdisnim pak të dy?

Sa s'është vonë,
Më trego tani kush të prek ty!

A ma thu ça dreqin doje ti,
Kur ma dhe per pak dashni!
A ma thu a ja kalova unë
A ma kaloi ai?

A ma thu ça dreqin doje ti,
Kur ma dhe per pak dashni!
A ma thu a ja kalova unë
A ma kaloi ai?

Hej,
A ma thu ça ndjen te ai më shumë?!

Unë e di,
Edhe ti,
Vetëm unë të njoh ashtu siç nuk të njeh njeri.

A e kujton çfarë ishim ne të dy?

Hajt tani,
Mos ta ni,
A ja vlejta unë apo ja vlejti ai?!

A ma thu ça dreqin doje ti,
Kur ma dhe per pak dashni!
A ma thu nëse ja vlejta unë
Mbase ja vlejti ai!
Tiri Gjoci
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/05/2022
Muzika: Tiri Gjoci
Video Produksioni: Chill Pro
Produksioni: Enis Mullaj
Teksti: Neda Balluku
Video Concept: Neda Balluku
Directed: Ernis Cili & Neda Balluku
Photography Director: Ernis Cili
Editing: Mentor Selmani
‍Actress: Altea Alushi & Artemisa KusiTiri Gjoci - A Ma Thu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ma Thu".
3. Video është e këngës "A Ma Thu", por nuk këndohet nga Tiri Gjoci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tiri Gjoci:


Komente 0