A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Unikkatil - Kah Do Që Po Shkojna  (Feat. Jeton & Cyanide)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Featuring

Cyanide

Featuring

Jeton

Song from the album:

"Shihemi N'perkujtime"


Unikkatil
3,4 Tasht
Osht aj rrebeli i kosoves Maqedonis e Malsis
Sma nin kari mun mem than Rrebel i shqipnis
Shkurt e shqip smerzitna shkurt e shqip sum han
Shkurt e shqip jom luan tprej si kurban
Jom aj dosti prej nga qafa Qaj qe ke harru
Kom ardh met perkujtu `Jom kthy per me zotru

Jeton
Tash ti pe ngon kit sen e veshve tu spo ju beson
Se kumedit qka me bo na mir ka mu kon a po ngon
Qa po thom BLODY ALBOZ kurr mos harro
Me na dal perpara hiq sen sun na bon tash
Ec e shko bo muzik Shitu Gangster
Une hana me juve vet sum vyn kerkush bre Verem
Cyanide
Kur trepovas ruju se me fjal te vras Permemna emrin tem po thom
Se mjafton aj shkas Un bertas ne migrofon e me inat
Me shikon Ti zdo mbizotron se loja do te ndryshon
Ti je pin (??) Ti sje Mc haver ti je Mc Hamer

Kado qe po shkojna inatin ja qojna
Krejtve ju kallxojna Ket loj e zotrojna
Nuk na vyn muzika a pe sheh qysha ja bojna
Tqim e nanes shkurt e shqip ju Okupojna

Yeahh Unikkatil Jeton and Jet


Lyrics submited by UrimHajdaraj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019