Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unittick - E Bojm

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bojm".
3. Video është e këngës "E Bojm", por nuk këndohet nga Unittick.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unittick - E Bojm  (Feat. Varrosi & Lil Koli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Teksti:

Lil Koli

Teksti:

Unittick

Teksti:

Varrosi

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lil Koli

Featuring

Varrosi

20/11/2015

2015-11-20T15:00:02+00:00Varrosi
Fuck a waste shqipe si mshef per interes
Fuck a inatxhi ve si prej inati mshef
Fuck working per shtet me mir gatuj tbardh si shef
Fuck a bitch ndark e thuj bye neser nmjes
Yes shqipe e gatujm tkualifikum guzhinjera
RRuget restorante kurse cunat kamariera
E shperndajm se e kena neper rrug tu i mledh letrat
Na i mledhim me canta ju si keni as nxhepa
Jeni lepra , Skeni letra
RRezikojm rrugve tkurbetit, plot me lek tu e mush xhepin
Tu i mjell sa ma shum bim , tu kujdes dhe per planetin
Fuck ato si hatin , Resperktin nuk ja japim
Ati si dun probleme bojn mir veten mir ta matin
Kur tvije problemi cunat nuk ta zgjasin
E bojn me ra shi nmetal si ta birojn krejt surratin

Lil Koli X2
E boj per dashni se qajo mu man ngjall
E boj me dashni per qato i kam shokt e rrall
E boj per vllazni besa bes topi se lun
E boj per familjen se familjen e du shum

UniTTick
Shkelim naper zona si me kon 3 TON
Un vi nga Londra shqipe certified HUSTLE DON
I kam kalu qdo perjudha kur skisha kurgjo
Erdhi koha me bo lek tash nuk mjafton
lekt shkojn e vin un rri prap i njejti
Klientat dojn ilaqin kur ti kapin stresi
trust
Do thojn se nuk ja vlen mi hi kto lloj biznesi
Tu sill me benz mrena nlonder si me kan presidenti
Hej shqipe kush tka than se leki srritet npem
Qdo 3 muj del prodhimi shitet pa problem
( what you know about hustlin blood)
Na jena qato se futim ntreg krej jetojm si BOSA
Skena koh me va vu veshin lej qa thojn Barbonat
Kena qerrat naper rrug tu transputu mallin ton
Kurvat mrena nshpi tu paketu mallin ton
Linja nuk pushon ore sekond ntelefon
Po nuk prekin gjo me dor se jam qaj qe organizon
MADAFUCKER

Lil Koli X2
E boj per dashni se qajo mu man ngjall
E boj me dashni per qato i kam shokt e rrall
E boj per vllazni besa bes topi se lun
E boj per familjen se familjen e du shum


Ky tekst u dërgua nga Serxhio Vercani
Më Shumë Këngë Nga Unittick:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet