Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Krejt Si N'mafia (Feat. Mali G & Lil Koli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Ref.2x/ Lil Koli:
Eci me mat mirt,me grada t'nalta,
me koka me bossa me G krejt si mafia,
krejt si mafia me koka me bossa me G krejt si mafia

Varrosi:
sic e dini krejt i go hard on the beat //
kam shoqnin e vertet e prakin rrugen pa frik //
dit per dit nat per nat nrrug 24/7 //
jan komplet kundra sistemit policin e kan inat //

sdin me u nal se koha thot barazim me lek //
leku nuk flen gjum fam leku po rritet shum shpejt //
shpejt e shpejt i vun dorezat dhe u nisen kundra DJALLIT//
kush se din le ta di ma shqipet hyn nshpi tGJENERALIT//

ca po do me dit ma shum kena barin mat kerkum//
e bardha nmaximum RROKFELERAT mushin hunt//
po e nali pak biseden se inatgjit krajt i plasa//
i kam hy thell muhabeti dhe policet bohen fanca//

varrosi i vecant e kam flowin shum tran//
kush ma ka nigju zonin e din se jam i pa pam//
jam ai si FEMNA jote ka ntru cdo nat//
pruna swagga nshqipni krejt po bojn BRRRAAA BRRRAAA//

Ref.2x/ Lil Koli:
Eci me mat mirt,me grada t'nalta,
me koka me bossa me G krejt si mafia,
krejt si mafia me koka me bossa me G krejt si mafia


Ky tekst u dërgua nga  FisnikFizzVarrosi
Featuring: Lil Koli & Mali G
Publikimi: 28/12/2011


Varrosi - Krejt Si N'mafia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Si N'mafia".
3. Video është e këngës "Krejt Si N'mafia", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 0