Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Vedat Ademi - Vetem Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  71

Komente nga Fansat

4 🔥🔥

16/12/2013

2013-12-16T14:34:37

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Olti Curri

Video Produksioni:

Pro Video


Ti si nje engjell, e zbukurove jeten tone
Sa shume te duam, nuk munden fjalet ta tregojne.
Kur ti qesh, e gjithe bota ndriçon,
Kur ti qesh, ne jetojme...
Ti shpirt i vogel, ti je refreni kenges tone.
Ti shpirt i vogel, ti je motivi qe jetojme...

REF 2x :
Vetem ti, vetem ti, na fale
gjithe boten mbare
Vetem ti, vetem ti, na bere
te kemi krahe...
Vetem ti, vetem ti...na solle,
gjithe lumturine qe donim...
Vetem ti, sa shume jete, na fal...

Nje dite do rritesh, dhe jeta eshte nje rruge e gjate.
Ti zemrat tona, kudo qe shkon, me vete mban...
Mos harro, se gjithmone jemi bashke
Mos harro, sado larg…
Ti shpirt i vogel, ti je refreni kenges tone.
Ti shpirt i vogel, keshtu do jesh per ne gjithmone.

REF 2x :
Vetem ti, vetem ti, na fale
gjithe boten mbare
Vetem ti, vetem ti, na bere
te kemi krahe...
Vetem ti, vetem ti...na solle,
gjithe lumturine qe donim...
Vetem ti, sa shume jete, na fal...


Ky tekst u dërgua nga Ervedin ErkociKartolina (1)

2019-05-09 18:17:16
Ti si një engjëll
E zbukurove jetën tonë
Sa shumë të duam
Nuk munden fjalët ta tregojnë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet