A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vedat Ademi - Zemren Time Ke


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/07/2018

2018-07-20T16:18:54

Music:

Endrit Shani

Lyrics:

J Gashi


[REF.:]
Ti me thoje zemren time ke
Me premtoje dashuri te perjetshme
Si perhere, une do te pres atje
Dhe pse e di nuk ke me ardhe, veten genjej

Ska rendesi se je larg, dhe nuk jemi me bashke
My Babyyy
As largesia s’me ndal, sa hete t’kujtoje te ndjej prane
Je ti jeeee

Dua te kem prane si atehere
Kur thoja vec e imja ti je
E ti vec qeshje
Ndonese me tjeter ti je, ndoshta ne zemer e ke
Vec du me dite a me ndjen

[REF.:]
Ti me thoje zemren time ke
Me premtoje dashuri te perjetshme
Si perhere, une do te pres atje
Dhe pse e di nuk ke me ardhe
Veten genjej

Po du met rrefy se pom mungon
Dhe largesia pom lodhe, edhe pse shume thera kam
Po du met tregu se me ka marr malli
Mu kthy me ty t’gjitha ti fali
Besoooo

[REF.:]
Ti me thoje zemren time ke
Me premtoje dashuri te perjetshme
Si perhere, une do te pres atje
Dhe pse e di nuk ke me ardhe
Veten genjej

e-Cards (1)

2019-05-30 10:53:45
Po du me t'tregu
Se më ka marr malli
Mu kthy me ty
T'gjitha ti fali

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019