Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Alimusaj - Të Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Ndjej".
3. Video është e këngës "Të Ndjej", por nuk këndohet nga Vellezerit Alimusaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Alimusaj - Të Ndjej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

02/11/2019

2019-11-02T16:00:05+00:00N‘telefon dora Po m‘shkon
Po zemra m‘thirrë s‘guxon
Edhe Se malli Po m‘djegë
E po m‘pervlon
E themë hajt se ndoshta thrretë
E Idhnimi kalon vetë
Çdo ditë veten e genjej
Kur vjenë nata
Shpesh ndodhë qe nuk flej

Te ndjej ende Te ndjej
Veq ne ënderr takim gjejë
Çdo mengjes qe Pa ty zbardhë
Jo ma mir mos te kish ardhë

N‘telofon me kan mbetë syt
Mos po shfaqet numri ytë
O Sa Shum qe isha gëzu
Kjo m‘ndodhë mu

Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: MAX Production

Ky tekst u dërgua nga Avni Alimusaj
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Alimusaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë