Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Neper Kafaz (Feat. Shyhrete Behluli & Remzije Osmani)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


neper kafaz zog more bylbyl
ai o ne kafaz o aty mje
o ije zambaku i bukurise e of ai

njeva qun se tka ra lija
ani lija jote ty te thash
ani tash te koijoft qun
oj me shnet e of ai

une i mjeri thrras ne dere
ani o te thrras o me njat buzee
o i qe me rrin gjith tuj mkesh of aii

si bylbyl pom shkon pazarit
ani ne pazar o se qma plas
ani se qma plas o ai zemren e barkut of aii


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - Neper Kafaz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Neper Kafaz".
3. Video është e këngës "Neper Kafaz", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0