Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Rreth Em Rreth Bahçes U Solla (Feat. Shyhrete Behluli & Remzije Osmani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
o rreth em rreth bahqes ju solla
2x
o nen nje hije te asaj peme u ula me pushu

2x
o moj peme ti qka mje mushun lule sari
2x
o vjen arshiku mem marre ere ulemi te dy

2x
o dy filiza i paske lshue per hava
2x
o vjen ashiku mei marr ere e mushet sefda

2x
oh lule tbukura te asaj peme hije po na bajne
2x
o me ashikun nene ate hije mbushemi sevda


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Vellezerit Krasniqi - Rreth Em Rreth Bahçes U Solla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rreth Em Rreth Bahçes U Solla".
3. Video është e këngës "Rreth Em Rreth Bahçes U Solla", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0