Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma - Bija E Dikujt (Feat. Benet Kaqi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

haaaaaa haaaaaaaaa..

vetmia vet kur ti se pret
duket liri kur je aq i ri
premtime kot paguan me lot
haaaaaaaa nje gabim
e meriton qa vrasht kur e denon

ref:
Shoqe imja ende je
bija e dikujt nanana
ske as njoll ske as shenje
si semundje ngjtise vun per jete

shoqe imja ende je
moter e dikujt nanana
qoft e kaluar kur e harruam

Shoqe imja ende je
bija e dikujt nanana
ske as njoll ske as shenje
si semundje ngjtise vun per jete

shoqe imja ende je
moter e dikujna
qoft perballuar kur e harruam

haaaaaa haaaaaaaaa
haaaaaaaaaaaaaa

kur e le vet miq smund
te jet njeri i mir duken si te till
dhe s'jane matan mes vete jane

se fajtore po mesove
botes i tregove

ref:
Shoqe imja ende je
bija e dikujt nanana
ske as njoll ske as shenje
si semundje ngjtise vun per jete

shoqe imja ende je
moter e dikujt nanana
qoft e kaluar kur e harruam

Shoqe imja ende je
bija e dikujt nanana
ske as njoll ske as shenje
si semundje ngjtise vun per jete

shoqe imja ende je
moter e dikujna
qoft perballuar kur e harruam

haaaaaa yeye shoqej je
hahahahahha aaaaaaa shoqe je ..

Ky tekst u dërgua nga  arlindaaPublikimi: 10/02/2017
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku


Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:


Komente 0


Vesa Luma - Bija E Dikujt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija E Dikujt".
3. Video është e këngës "Bija E Dikujt", por nuk këndohet nga Vesa Luma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.