A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vesa Luma, Rona Nishliu & Teuta Kurti - Flakaresha


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/12/2004

2004-12-16T00:00:00

See Also

Teuta Kurti

See Also

Rona Nishliu

Music:

Armend Rexhepagiqi

Lyrics:

Aida Baraku

Arrangement:

Florent Boshnjaku

Song from the album:

"Si Mbretereshe"

Song from the album:

"Të Kam Dashur Shumë"

Participating in

Festivali i 43-të në RTSH


vesa :prekum me gisht me brina e me gisht

teuta: prej ku prehet atje dehet

rrona: nuk je viktim dhe vetem sa te rri

vesa teuta rrona :jam e fort dhe pik nanana nanana nana nananana nana nan nanana

vesa : ti nuk je yll akrep ti nuk flet per sy e vesh :

hejjjjjjjjjjj

Teuta :ska meshir para gje e embel dhe e mir kerkoja nje pythje po nuk ka mjalt as sheqer

rrona vesa: per sherr per sherr

vesa Tteuta rrona:flakarresh bum jepi flakaresh skuqe le ta djeg kur ti as me gish se prek flakaresh ti bum jepi flakaresh loti kur i del dita e e re let qel


Lyrics submited by Vlora Zeqa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019