A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Vesa Luma - 24 Orë


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  30

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/03/2013

2013-03-11T17:15:25

Arrangement:

Darko Dimitrov

Video Production:

Urban Graphics

Song from the album:

"Pop Cult"

Participating in

SVFM 2013

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 12


Për njëri-tjetrin kishim shku deri në qiellin e shtatë
kishim bo edhe një rrugë përmes
se mendoj ne kaq larg të shkojmë
Edhe kur s'je ti,
kam hijen tënde që më ndjek nga pas kudo
dhe kur mërzitem unë e boj me shkas
du të t'kem pranë
veç kaq do të të kërkoj

REF:
Me ty 24 orë sikur një hit në radio
ti vjen në çdo sezon 1 në 1 milion
ti di të dalësh jashtë çdo parashikimi
24 orë sikur një hit në radio
ti vjen në çdo sezon 1 në 1 milion
ti di të dalësh jashtë çdo parashikimi

Me dorën time do ti nënshkruaj ndjenjat pa afat
e di edhe ti 24/7 më do
botën që të dy ndërtuam bashkë shoh
një tjetër rritëm më çon përpara n'tjetër dimension
më thote kjo muzika arrin të depertojë
faktet ti çojë, më shumë nuk kërkoj

REF:
Me ty 24 orë sikur një hit në radio
ti vjen në çdo sezon 1 në 1 milion
ti di të dalësh jashtë çdo parashikimi
24 orë sikur një hit në radio
ti vjen në çdo sezon 1 në 1 milion
ti di të dalësh jashtë çdo parashikimi

I'm supa-supafly (You're a supa-supafly)
and we're gonna take you high
(Cause we're a supa-supafly)
I'm supa-supafly (You're a supa-supafly)
and we're gonna take you high
(Cause we're a supa-supafly)

(Big Basta)
Hou! Hou! Hey! Hey!
Where's te DJ at to play my song
Music is so loud
We got it goin' on

REF:
Me ty 24 orë sikur një hit në radio
ti vjen në çdo sezon 1 në 1 milion
ti di të dalësh jashtë çdo parashikimi
24 orë sikur një hit në radio
ti vjen në çdo sezon 1 në 1 milion
ti di të dalësh jashtë çdo parashikimi

... të dalësh jashtë çdo parashikimi
Me ty 24 orë Hey... Me ty 24 orë
Me ty 24 orë!


Lyrics submited by Rocceri
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019