Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma - Ti Zemra Ime (Feat. Ervin Gonxhi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  12

Sa te deshta dhe ta fala veten
Paska qen gabim
Ma kan thone se ti ke edhe nje tjeter
Sa n gjynah ke hi

Ref. 2x:
Ti, zemra ime,
Ma ke vra shpirtin tim,
Ti, jeta ime,
Te kam dasht veq ty.

Qysh mendove mu kthy ku lendove
E shite veten lire
Me nje falje nuk e rregullove
As met pa me sy

Ref. 2x:
Ti, zemra ime,
Ma ke vra shpirtin tim,
Ti, jeta ime,
Te kam dasht veq ty.
Vesa Luma
Featuring: Ervin Gonxhi
Publikimi: 13/05/2017
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Big Basta & Vesa Luma
Video Produksioni: Black Fish Entertainment


Vesa Luma - Ti Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Ti Zemra Ime", por nuk këndohet nga Vesa Luma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:


Komente 0