A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Videofesti

Tags: Video-Fest, Muzikor, Videofest, Video-Festi, Vfm, Erolld Belegu

Videofesti është një festival muzikor e preferuar. Tani vite me radhë ,në muajin Maj mbahet festivali i video - klipeve muzikore Video-Festi Muzikor ,VFM. Ky festival, edhe pse ka filluar vetëm ca vjet më parë (2003), tani më është bërë, pa asnjë dyshim, vendi ku takohen pothuajse të gjitha yjet e artit muzikor por edhe filmik nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe diaspora. Qëllimi i Video-Festit Muzikor (VFM) është promovimi dhe stimulimi i krijimtarisë së artistëve dhe produksioneve video mu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  85

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017