Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Demaj - Ti Nuk Je Burr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Une cdo dite me lot e kaloj
ty ste kam pran shpirti me vajton
dikur me thoje jet te kam
tani me tjeter shtratin e ndan
kam besu se mke dash
mke mashtru me premtime e fjal
kur hallall nuk e ke
pa meshir me le

Jemi betu se vdekja do na ndaj
nuk e meritova per tjetren me m'lan
ti nuk je bur je i pabes
ma vrave zemren mle pa shpres

Te kam dash me mish e shpirt
por ti ike krejt paprit
per ty vuan ku shpirti im
sa me mungon me mungon ti

2*
Jemi betu se vetem
vdekja do na ndaj
nuk e meritova per tjetren me m'lan
ti nuk je burr je i pabes
ma vrave zemren me le pa shpres


Ky tekst u dërgua nga Leonard kika

Violeta Demaj - Ti Nuk Je Burr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Je Burr".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Je Burr", por nuk këndohet nga Violeta Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Demaj:


Komente 0