Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj, Ganimete Asllani & Ganimete Jashanica - Qaj Lulije Lot Gur Gur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Vjollca Buçaj...
Qaj lulije lot gur gur
E le nanen per nji burr
Qaj lulije molla ne rrem
Te mashtroi vellau jem
Qaj lulije bre

Se bashku...
Lyp e lyp nana lulijen
Lulija nuk asht x2

Ganimete Jashanica...
Qaj lulije lot gur gur
E le baben per nji burr
Qaj lulije molla ne rrem
Te mashtroi vellau jem
Qaj lulije bre

Se bashku...
Lyp e lyp baba lulijen
Lulija nuk asht x2

Ganimete Asllani...
Qaj lulije lot gur gur
E le vellaun per nji burr
Qaj lulije molla ne rrem
Te mashtroi vellau jem
Qaj lulije bre

Se bashku...
Lyp e lyp vllau lulijen
Lulija nuk asht x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Buçaj, Ganimete Asllani & Ganimete Jashanica - Qaj Lulije Lot Gur Gur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Lulije Lot Gur Gur".
3. Video është e këngës "Qaj Lulije Lot Gur Gur", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj, Ganimete Asllani & Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 0