Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - Knoni Mori Qika Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Erdhen bijat dasem bojna na
Pe martojna o ma t’bukrin vlla
Baba e Nana mysafir po presin
Knoni qika edhe kallne defin

REF.:
Dasma jone per mashallah
Knoni mori qika
Neve kush na ka inati
Sonte i raft pika

Flokt e gjata e me buzt e kuqe
Nusja jone ma e bukra nuse
Lumja nana cfare qike ka ba
Paske dit me zgjedh ti more vlla

REF.:
Dasma jone per mashallah
Knoni mori qika
Neve kush na ka inati
Sonte i raft pika


Vjollca Selimi - Knoni Mori Qika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knoni Mori Qika".
3. Video është e këngës "Knoni Mori Qika", por nuk këndohet nga Vjollca Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:


Komente 0