Më mbaj mend (për 1 muaj)

Voltan Prodani & Classic Boys - Enderronte Te Vallezoje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Ajo,
si cdo vajze e kesaj bote
Donte te jetoje
Flisnin syte e saj

Ajo
Dashurine e kesaj moshe
Smundi ta zbuloje
Ishte e pafaj
Ate cast u zgjua dhimbja
Mbeti Ora ne mesnate
Jo nuk munden qe ta mbrojne
Mbajten frymen engjejt lart
Si cdo vajze ne ate moshe
Donte endrren ta jetoje
Edhe skena mbeti bosh
Jo nuk mundi te vallzoje

REF.
Enderronte te vallezoj
Enderronte te vallezoj
Liqeni Mjelmes
Ishte endrr’e saj
Ajo nate do ta rrembente
Dhe nga jeta do ta ndaje...
Pa drita skene
Ish vallezimi i saj

CODA
Atje lart
Pergjithmone
Ti me engjejt
Fluturo.....

Ajo
Edhe Lojen e kesaj jete
Donte ta sfidoje
Ishte sfide e saj

Ajo
Buzeqeshjen e kesaj jete
Donte qe ta mbroje
ishte endrr’e saj

REF.....
Coda (6x)
Enderronte te vallezoj
Enderronte te vallezoj
Pa drita skene
Ish vallezimi i saj


Voltan Prodani & Classic Boys - Enderronte Te Vallezoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderronte Te Vallezoje".
3. Video është e këngës "Enderronte Te Vallezoje", por nuk këndohet nga Voltan Prodani & Classic Boys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Voltan Prodani:


Komente 0