Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xeni - Kujtimet E Vjetra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtimet E Vjetra".
3. Video është e këngës "Kujtimet E Vjetra", por nuk këndohet nga Xeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xeni - Kujtimet E Vjetra  (Feat. Korab Jetishi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika:

Valter Beqo

Teksti:

2 Step

Komente

Asnjë Koment

28/07/2017

2017-07-28T17:00:04+00:00Me kujtimet e vjetra ti po lun me letra a ke pas dashni per mu
Si ta boni zemra ti me lujt me ndjenja, kam besu kur thoje te du

Ne nje dite dhjetori mke than te duu, sa pranvera bashk I kemi kaluu
E shume vite I lame pas, eja eja ku jemi tash.

Me kujtimet e vjetra ti po lun me letra a ke pas dashni per mu
Si ta boni zemra ti me lujt me ndjenja, kam besu kur thoje te du

Sikur dimri zemren po ma ftoh, ti sedi sa vret e sa lendon
E shum vite ne I lame pas, eja eja ku jemi tash

Me kujtimet e vjetra ti po lun me letra a ke pas dashni per mu
Si ta boni zemra ti me lujt me ndjenja, kam besu kur thoje te du

Muzika: Valter Beqo
Teksti: 2 Step

Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë