Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli, Veli Sahiti & Hekuran Krasniqi - U Ndan Ne Erresire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

XHAVITI:
e bukur edhe kur qan per krahe kur te mbjane dhe te ngushellojne mbajn forcen me duar keshtu ishte shkruar dhembjet kalojne e ti mos u dorzo un nuk jam larg jo me te zeza vesh te njoh me dhembje sdua te shoh
me te zeza vesh me lot ne sy me zemer te thyer per mua mban zi me lule n'dor me dhembje n'gji nga qielli lart lotin ta fshi
me te zeza vesh me lot ne sy me zemer t'thyer per mua mban zi me lule n'dor me dhembje n'gji nga qielli lart lotin ta fshiii.
VELI SAHITI:
Qe sa kohe jam me ty qe sa kohe ne dashuri e mir ste paskam njoh u shtire se me dashuron se veq per mua ti jeton cdo fjale ishte e kot zemren ma ke thy kur me shikove n'sy dhe kerkove ndarje jo se kam besuar se ti kete ma thua por mir e pash se sa me paske dasht shko vetem shko mos thuaj asnje fjale se sa te dashta ty askend se kam dasht (x2)
HEKURANI:
SHume vite kaluan me su pam u ndam ne mesdite zemer mbetem plag u ndam ne pakthim lotet ne faqe ran kur me the lamutumire pa thene asnje fjal ne qytetin tone jam kthyer perseri nuk te gjej askund zerin tend se ndii ngado qe po shkoj vetem ty te kerkoj vetem ty te kerkoj rruget e qytetit per ty i laj me lot (x2)


Ky tekst u dërgua nga  argjenta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhavit Avdyli, Veli Sahiti & Hekuran Krasniqi - U Ndan Ne Erresire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Ndan Ne Erresire".
3. Video është e këngës "U Ndan Ne Erresire", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli, Veli Sahiti & Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0