A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Xhensila Myrtezaj - Paris


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  73

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/10/2019

2019-10-26T19:00:03

Muzika & Teksti:

Pirro Çako

Orkestrimi:

Darko Dimitrov


E di qe ti e ke t'veshtir me ni pak mall
Tash po kerkoj motivin me u ni e gjall
Ca ki ca ki a bon me dit ku je ket nat
E jam friguar vetem me shku ne shtrat

Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen
E ke vra ti zemren time
Kush po lun me buzt e tuja
E tka bo ty fije fije
Sa te perendoj dhe hena me ty po du me u nis
Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam
me nje tango ne pariss

Je taime(x4)
Je i jemi po ta them
Je taime(x4)
Tous les jours je taime je taime

Ma ke myll,ma ke myll,ma ke myll ti
Zemren ma ke mbyll
Po un du me t'hy aty(x2)

E di qe ti e ke t'veshtir me ni pak mall
Por un kerkoj motivin me u ni e gjall
Nga qielli po afrohet befas nje shtrengat
E jam frigu me shku sonte vetem ne shtrat

Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen
E ke vra ti zemren time
Kush po lun me buzt e tuja
E tka bo ty fije fije
Sa te perendoj dhe hena me ty po du me u nis
Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam
me nje tango ne paris (x2)

Ma ke myll,ma ke myll,ma ke myll ti
Zemren ma ke myll
Po un du me t'hy aty(x2)

Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen
E ke vra ti zemren time
Kush po lun me buzt e tuja
E tka bo ty fije fije
Sa te perendoj dhe hena me ty po du me u nis
Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam
me nje tango ne pariss (x2)
Je taime-Je taime


Ky tekst u dërgua nga Mona onaKartolina (5)

2019-11-09 20:43:16
Je i jemi, po ta them
Je t'aime! Je t'aime!
U krijua nga Amiii11 2019-11-02 09:46:23
Tash po kërkoj motivin
me u ni e gjallë
Ça ki? Ça ki? A bon
me dit ku je kët natë?
E jam friguar vetëm
me shku në shtrat
U krijua nga MMV 2019-11-01 09:28:46
Sa të perëndojë edhe hëna
Me ty po du me u nis
2019-10-30 15:34:23
Je t'aime
Tous les jours
Je t'aime, Je t'aime
2019-10-29 19:57:42
Ma ke ndal frymarrjen
E ke vra ti zemrën time
Kush po lun me buzt e tuja
E t'ka bo ty fije fije

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...