Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Ylber Osmani - Du Me Shpirt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/04/2017

2017-04-11T17:02:56+00:00

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Kuku"
Ty të vjen çudi që unë prapë po qaj
Që s’po mundem lotët pranë teje t’i mbajë
Habitesh që zemra ende brenda t’mban
Dhe prap po ke zemer me m’thanë, pse po qanë?

E gjykon një zemër që t’ka dashur shumë
Po ti mbetesh ti e unë mbetem unë

Ref.
Jo, nuk jetoj
Nuk jetoj për gjanat
që blihen me pare
Nese ste du me shpirt,nuk te dua fare
ose tdu me shpirt ose nuk tdu fare

Si atëherë, as tash dashni ti nuk ndjen
Kush nuk don me zemër, ndarja nuk i dhem’
Habitesh që zemra ende brenda t’mban
Dhe prap po ke zemer me m’thanë, pse po qanë?

Ref.
Jo, nuk jetoj
Nuk jetoj për gjanat
që blihen me pare
Nese ste du me shpirt,nuk te dua fare
Ose tdu me shpirt,ose nuk du fare


Ky tekst u dërgua nga Studio Xepuschi
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet