Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Ylber Osmani - Kthema Kohen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/08/2019

2019-08-22T15:44:36+00:00

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Shpeta SoundKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthema Kohen" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kthema ti zemren qe ma more
Ajo me thote mu n'telefon
Ku e le kohen qe ma shfrytezove
Une i them asaj

Pse ti menon qe ti je e vetmja
Qe po vuan ne kete loje
Kthema ti zemren
Kthema ti mu

Shume vone e kuptuam
Asgje nuk eshte pergjithmone
Shume kohe kane kaluar
E humbem na dy motivin tone

Tsh na mban inati
E di qe ti me nuk ndjen per mu
Por nuk muj me paramendu
Ty me tjeter kend me te pa tuj shku

E prap na bisedojm bashk
Tja nisim prej fillimit
Sikur jena kan ni vakt
Po eshte fakt

Gabimet nuk jan pak
Sa po thu ok
Po del ne tem prap

Kthema ti zemren qe ma more
Ajo me thote mu n'telefon
Ku e le kohen qe ma shfrytezove
Une i them asaj

Pse ti menon qe ti je e vetmja
Qe po vuan ne kete loje
Kthema ti zemren
Kthema ti mu

Kthema ti zemren qe ma more
Ajo me thote mu n'telefon
Ku e le kohen qe ma shfrytezove
Une i them asaj

Pse ti menon qe ti je e vetmja
Qe po vuan ne kete loje
Kthema ti zemren
Kthema ti mu

Dont'hate the player
Hate The game
Dyshimet lindin
Kur ti kontaktin e nderpren

E nuk e di Qa po pret tash
Po lyp me ra n'dy gjujn
E me tu lut:kthehu prap

Nuk muj me ty
As s'muj pa ty
E lypi nje mundesi

Por nuk muj me paramendu
Ty me tjeter kend me te pa tuj shku
E prap na bisedojm bashk
Tja nisim prej fillimit

Sikur jena kan ni vakt
Po eshte fakt
Gabimet nuk jan pak
Sa po thu ok
Po del ne tem prap

Kthema ti zemren qe ma more
Ajo me thote mu n'telefon
Ku e le kohen qe ma shfrytezove
Une i them asaj

Pse ti menon qe ti je e vetmja
Qe po vuan ne kete loje
Kthema ti zemren
Kthema ti mu

Kthema ti zemren qe ma more
Ajo me thote mu n'telefon
Ku e le kohen qe ma shfrytezove
Une i them asaj

Pse ti menon qe ti je e vetmja
Qe po vuan ne kete loje
Kthema ti zemren
Kthema ti muMë Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet