Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Ylber Osmani & Fatlume Popovci - Potpuri 2020  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

02/12/2019

2019-12-02T17:30:00+00:00

Më Shumë Nga

Fatlume Popovci

Orkestrimi:

Shpeta Sound

Këngë e albumit:

"Top Emra"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Potpuri 2020" kënduar nga Ylber Osmani & Fatlume Popovci.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Potpuri 2020".
Videoklipi nga Ylber Osmani & Fatlume Popovci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet