Më mbaj mend (për 1 muaj)


Yll Limani - I Thash Asaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Thash Asaj".
3. Video është e këngës "I Thash Asaj", por nuk këndohet nga Yll Limani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Yll Limani - I Thash Asaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  35

Muzika & Teksti:

Yll Limani

Orkestrimi:

Bini Nebihu

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

Asnjë Koment

17/10/2015

2015-10-17T18:53:39+00:00

I thash asaj
Sonte me ma jep
I thash asaj
That our time is rruning fast
I erdh shum ran ran ran ran
Tha I'll call 9-1-1
Shum ma rahat kesh
sa nuk t'pata ty knej
I erdh shum ran ran ran ran
Tha I'll call 9-1-1
Je tu hup koh
This isn't going anywhere
A je ti, ajo
qe sa her t'kom pa
Ke kshyr me m'fol
e tash po bohesh
kishe nuk po t'njoh
You've watched a lot of movies
Po munohesh mu bo cool ti
Epo nuk o ka t'shkon
Jo nuk o ka ta don
Hard to get lojen pe lun
Po menon qe mun me m'mujt
Epo nuk o ka t'shkon
Jo nuk o ka ta don
I thash asaj
Me ma jep sonte uha
I thash asaj
That our time is running out
I erdh shum ran ran ran ran
Tha I'll call 9-1-1
Shum ma rahat kesh
sa nuk t'pata ty knej
I erdh shum ran ran ran ran
Tha I'll call 9-1-1
Je tu hup koh
This isn't going anywhere
Nese t'kan fol keq per mu
Dije qe t'kan rrejt
Mo nuk e kam nijet me tu lut
Vec a don ti vet
And ain't losing no more time
With someone like you
Me ma jep ti vec ni nat
Besom nuk m'kishe ndrru
I thash asaj
Sonte me ma jep
Jom djal i mir
Vec muj mu bo
Shum djal i keq
I erdh shum ran ran ran ran
Leave me alone t'lutna ma bon
Shum ma rahat kesh
sa nuk t'pata ty knej
M'erdh shum ran ran ran ran
Thirre kon t'dush
Let's get it done
Se nuk e kom nijet mu largu
I'm here to stay


Ky tekst u dërgua nga blertaaa   Tonnidas
Më Shumë Këngë Nga Yll Limani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet