Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Z.e.f - Freestyle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga Z.e.f.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Z.e.f - Freestyle  (Feat. Jeton & Presioni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Jeton

Featuring

Presioni

19/07/2009

2009-07-19T18:45:52+00:00Jeton
...............................................
Ej kush je ti kush jeni ju kush jon ata
Ngomni mu se une freestyle ton naten e kom
Ej BLOODY ALBOZ ne ket nat zdi mu nal bre njeri
A po ngon ti knena bre njeri
Hey po vi me ju kallxu se nuk jeni ju gangstera
As mangupa jeni .........
Kejtve unë njo ka njo tash ju rrxoj
Sdi mu nal frrestyle ton naten e gat
O hej BLOODY ALBOZ kat shkojm e rrotullojm hallakam e qojm
Gotat ndor mani qoni eks poo
Se na jemi mat mirt po
Edhe smun me neve hiq mu kallxu jo
Hej shok ngoni knena tash hej
...............................................

Presioni
...............................................
19 - 99 ishte viti qe u ndam
U ndam ne perkosisht tash ju erdhem ne serisht
A mun najkush me thon qe dikush mu permas mka lon
Na ju erdhem befasi tperfurcum me dijeni
Ku jon ata shmekera qe i thojn vetit repera
Ton jon amater kur na ju vim te dera
VIKTORIT si gjithmon UNIKKATIL i kem thon
Mue mu kujton AGIMIN me PRESION
...............................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Z.E.F:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet