Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Hajde Goditëm  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika:

Bini Nebihu

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Një Selam"

Komente

Asnjë Koment

26/11/2017

2017-11-26T16:00:03+00:002x
S'kam motiv ne kete jet
E plagosur ne shpirt kam mbet
S'kam motiv te vazhdoj
Pa dashnin tende t'jetoj

[Ref 2x:]
Hajde goditem, hajde coptom
Jo, jo ma keq s'ke qka m'bon

2x
Kerkoj frymmarrjen
Kerkoj dashni
Nga zemra qe per to
N'dhe kisha hi

2x
S'kam motiv ne kete jet
E plagosur ne shpirt kam mbet
Vuajtje, lot e trishtim
Mu be shpirti im

[Ref 2x:]
Hajde goditem, hajde coptom
Jo, jo ma keq s'ke qka m'bon

2x
Kerkoj frymmarrjen
Kerkoj dashni
Nga zemra qe per to
N'dhe kisha hi


Ky tekst u dërgua nga Erza8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Aida Doçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet