Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Kelmendi - Zot Mos E Bo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

M’u taku as mos imagjino
as me t’folë
Zot mos e bo

M’u afru, me m’prekë
as mos provo
se ki me m’shti dy du’r
me zor m’i përly
Zot mos e bo

Mos e bo me t’ra ndërmend
as me m’thirrë, as me m’përmendë
Mos e bo ti me m’u kthy
e me m’pëlqy

Mos e bo ti prapë me ardhë
me dashni me bo pazar
e me m’thanë apet që m’do
Zot mos e bo

M’u taku as mos imagjino
as me t’folë
Zot mos e bo

Shpirtin me ta këputë
sa o’ zor
Ti apet mos ma kujto
se po m’vret
Zot mos e bo
Albina Kelmendi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/09/2021
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Produksioni: Fatjon Miftaraj
Mix And Master: Avaxus
Video Produksioni: Publico
Mua & Hair: Sellma & Kaci
Dancing Crew: Love And Dance PrishtinaAlbina Kelmendi - Zot Mos E Bo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zot Mos E Bo".
3. Video është e këngës "Zot Mos E Bo", por nuk këndohet nga Albina Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Kelmendi:


Komente 0