Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albrim Llapqeva - Ata Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2X
-Ata sy qe i deshta fort
Syt e mi i lanë me lot
Spo muj ftyren pa ta
Du me nih at za

-Kam ba be mos met thirr
Rahat me t'lan
Po e fjalen nuk e kam mbajt
Se mall po kam
Ndjenjat po m'tradhtojn
E spo kam durim
Se pom vret,pom vret
Cdoo kujtim

2X
-Ata sy qe i deshta fort
Syt e mi i lanë me lot
Spo muj ftyren pa ta
Du me nih at za

-Athu dashnija jone eshte rruge pa dalje
Athu ska mbet vend as me kerku falje
Ndjenjat po m'tradhtojn
E spo kam durim
Se pom vret,pom vret
Cdo kujtim

2X
-Ata sy qe i deshta fort
Syt e mi i lanë me lot
Spo muj ftyren pa ta
Du me nih at za
Albrim Llapqeva
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/10/2022
Muzika: Emin Aliu & Albrim Llapqeva
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Nurteel
Video Produksioni: Urban Graphics


Albrim Llapqeva - Ata Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Sy".
3. Video është e këngës "Ata Sy", por nuk këndohet nga Albrim Llapqeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albrim Llapqeva:


Komente 0