Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Shuje Zemer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Gezim Mneri

Video Produksioni:

Chill Pro

Komente

Asnjë Koment

27/07/2018

2018-07-27T14:52:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shuje Zemer" kënduar nga Andi Shkoza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Andi Shkoza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet