Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Shahini - Nxenesja Me E Mire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35Miremengjes trishtimi m'thote
a qenkam une e vetmja ne kte bote
qe dritaren lan me lot
te gjitha jan take e vetem une jam tok
pse ne shkollen e loteve
vetem une se kam veshtire
mu aty jam nxenesja me e mire

shiko, shiko shiko ne cka me shenderove dashuri
shiko, shiko me hije qe percjell me shkaterove ti
shiko, shiko une dua te rrenqethem dua si dikur te jem
por me nuk te gezohem asgje seshte e njejte
e njeeeeeeeeejte

shiko sa kot mundohem ditet me te mira t'me vijne
ne shkollen e trishtimit jam nxenesja me e mire

djers i ftohte me perkedhel, e plaga ime me as gjak nuk rrjedh
ne shishe tvogla jeten pi, pike per pike prej kur shkove ti
a do te behem edhe une dashuria e dikujt
a ujdhese trishtimi do te mbetem une

ref:

shiko, shiko shiko ne cka me shenderove dashuri
shiko, shiko me hije qe percjell me shkaterove ti
shiko, shiko une dua te rrenqethem dua si dikur te jem
por me nuk te gezohem asgje me seshte e njejte
e njeeeeeeeeejte
shiko sa kot mundohem ditet me te mira t'me vijne
ne shkollen e trishtimit jam nxenesja me e mire
dhe ne shkollen e loteve vetem un se kam veshtire
une aty jam nxensja me e mire(2x)


Ky tekst u dërgua nga personi

Anjeza Shahini - Nxenesja Me E Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nxenesja Me E Mire".
3. Video është e këngës "Nxenesja Me E Mire", por nuk këndohet nga Anjeza Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Shahini:


Komente 0