Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anjeza Shahini & Dren Abazi - Ti Dhe Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Dhe Une".
3. Video është e këngës "Ti Dhe Une", por nuk këndohet nga Anjeza Shahini & Dren Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anjeza Shahini & Dren Abazi - Ti Dhe Une  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18

Muzika:

Dren Abazi

Teksti:

Antigona Qena

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Pjesëmarrëse në

VFM 2012

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

05/09/2011

2011-09-05T17:04:01+00:00Ti dhe unë

Edhe kjo nate me është e gjate
te pres te vish ne përqafim
Ne jemi lot qe s'thahet kurrë
tregim i bukur me dhimbje shume

Vetëm për ty frymoj ne jete
netët e errëta ti mi ndriçon
Dëgjoje zemrën qe rrah për ty
ajo rrëfen për dashuri

Ti dhe unë një ëndërr pa fund
një diell qe s’perëndon ti dhe unë
Ti dhe unë një shprese e pa fund
një diell qe s’perëndon ti dhe unë

Ky film nis e s’përfundon
aty je por nuk e sheh
Kaq pranë sot ti me ke
larg mos shko

Muzika: Dren Abazi
Teksti: Antigona Qena
Video Produksioni: Pinkmoon Creative

Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Shahini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë