Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Dili, Qendresa Demaj & Sara Abiti - Rrushe Mori Rrushe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrushe Mori Rrushe" kënduar nga Ardiana Dili, Qendresa Demaj & Sara Abiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN
Ardiana Dili, Sara Abiti & Qendresa Demaj
Publikimi: 17/12/2022
Orkestrimi: Naim Krasniqi
Qifteli: Gent Hoxha


Ardiana Dili, Qendresa Demaj & Sara Abiti - Rrushe Mori Rrushe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrushe Mori Rrushe".
3. Video është e këngës "Rrushe Mori Rrushe", por nuk këndohet nga Ardiana Dili, Qendresa Demaj & Sara Abiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Ardiana Dili:


Komente 0