A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aurela Gace - Fati Yne Shprese E Marrezi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  97

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1997

1997-12-01T00:00:00

Song from the album:

"The Best"

Song from the album:

"Mu Thane Syte"

Participating in

Festivali i 36-të në RTSH
Ne te dy kurre s'jemi ndar
ne te dy kurre s'kemi heshtur
endrra ime, nje shpend i marr
krahet hap ne re, qiellin gjen atje
tek ti

Kur je larg te pres me mall
kur je pranë grindem me ty
jeta loje, çfare eshte valle
duhemi te dy grindemi të dy
s’e di

Ref

Ti je si engjell qe me mbron gjithmone
une jam si zjarri qe te djeg, ngado
ti je si djalli, qe ne faj me fton
ndryshe nuk bejme dot, jo jo (jo jo)
E kemi fatin shprese e marrezi
na jep nje engjell te na mbroj, o zot (o zot)
se ne ne jeten tone jemi femij
ndryshe nuk bejme dot jo jo (jo jo)

Kur je larg te pres me mall
kur je prane grindem me ty
jeta loje cfare eshte valle
duhemi te dy grindemi të dy
s’e di


Lyrics submited by Pavlo Mekitose-Cards (1)

2018-10-06 19:32:24
Ti je si ëngjëll
që më mbron gjithmonë
Unë jam si zjarri
që të djeg ngado
Ti je si djalli
që në faj më fton

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019